Захист двигуна від бруду

Продумуючи конструкцію транспортного засобу, інженери моделюють практично всі можливі варіанти його експлуатації. Так чи інакше, власник авто їздить на ньому не тільки в нормальну сонячну погоду, але і в дощ, а взимку - під час снігопаду. Звичайно, в базовій комплектації автомобіля вже присутні засоби захисту підкапотного простору від бруду, але далеко не завжди вони справляються з поставленим завданням.

захист підкапотного простору від бруду

Ефективний захист двигуна від пилу і бруду значно зменшує ймовірність її появи під капотом. Але назвати штатні пристосування якісними, надійно справляються зі своїми обов'язками, не можна. Щоб позбутися від цієї проблеми, необхідно встановити вдосконалене огорожу.

Звідки бруд в двигуні?

як захистити мотор від бруду

Періодично моторний відсік наповнюється бризками брудної води, болотом, піском і іншими забруднювачами. Вона з'являється через обертання передньої пари коліс. Навіть наявність підкрилки не забезпечує створення повноцінного бар'єру, тому що точка дотику коліс з покриттям знаходиться набагато нижче, ніж нижня точка підкрилки.

Ще одне джерело забруднення є пара нижніх важелів. Їх конструкція передбачає вільний хід вгору і вниз. Основна проблема, з якою стикаються власники автомобілів, полягає в тому, що між важелями з лівого і правого боку залишається досить вільного простору, щоб бризки і пил вільно проникали всередину. В результаті простір під капотом постійно залишається брудним.

Не варто забувати, що джерелами забруднення також є попереду їдуть транспортні засоби. Відсутність задніх Болотников призводить до того, що вода вилітає з-під задньої осі на високій швидкості, частина якої потрапляє на решітку радіатора. Уже через неї потоки повітря поширюють пил і бруд по іншим зонам подкапотки.

Як захистити мотор від бруду, що летить знизу

Якісний захист підкапотного простору від бруду передбачає використання спеціальних захисних огороджень. Мова йде не про стандартні каталожних деталях, а про розширені елементах, що запобігають проникненню води і бруду всередину.

Переваг такого рішення відразу кілька.

  1. Забезпечується ефективний захист картера двигуна, оскільки пластини виготовлені з удароміцного металу.
  2. Застосування такого захисту ніяк не позначається на маневреності автомобіля, а також на його безпеки при попаданні в дорожньо-транспортну пригоду.
  3. Установку можна виконати і самостійно, маючи під рукою весь набір необхідних інструментів.
  4. Захист розроблена з урахуванням конструктивних особливостей конкретної моделі транспортного засобу.
  5. Власнику не потрібно вносити зміни в конструкцію авто, щоб адаптувати захист під геометрію нижньої частини підкапотного простору.

Щоб захистити двигун від бруду, необхідно використовувати ту захист, яка повністю покриває підкапотний простір автомобіля в нижній частині. Тільки так забезпечується ефективний результат від застосування.

Практичне застосування подібного рішення позитивно позначається і на спільний захист. При виробництві використовується метал підвищеної міцності, що запобігає пошкодження піддону картера, важелів, тяг та інших елементів конструкції автомобіля.

Проте, забезпечити позитивний результат можна тільки в тому випадку, якщо використовувати набори захисту від перевірених виробників. І обов'язково потрібно купувати високоякісну оригінальну продукцію. В іншому випадку ефект від її установки і подальшого використання можна поставити під сумнів.

menejervibertelegramfacebookphone