Компанія Bronex

Bronex

Компанія Bronex спеціалізується на виготовленні захистів двигунів автомобілів різних марок, а також надає послуги з їх встановлення - наші піддони запобігають пошкодженню картера і елементів коробки передач при наїзді на перешкоду. У наших реаліях погані дороги є скоріше закономірністю, ніж винятком, тому захист для двигуна автомобіля - необхідний засіб, що дозволяє залишитися на ходу, уникнувши при цьому серйозних поломок, які можуть бути викликані ударом днища об камінь.

Сьогодні мало у кого з автомобілістів виникають сумніви в необхідності установки захисту двигуна - більшість власників машин розуміють, що цей захід дозволить уберегти вузли моторного відсіку від механічних пошкоджень і позбавить від безлічі можливих неприємностей.

Характеристики захисту двигуна Bronex

Ми виробляємо захист для двигунів з високопрочної сталі, покритої полімерним слоєм - вони витримують серйозні механічні навантаження та забезпечують високу стійкість до утворення корозії. Встановлення захисту двигуна здійснюється в штатних монтажних отворах - ніяких додаткових креплень не походить. Тому для тих, хто прийняв рішення придбати захист двигуна, ми пропонуємо повний цикл послуг, що включає в себе проектування, виготовлення та встановлення захисту картера двигуна - при цьому наші фахівці враховують конструктивні особливості конкретного транспортного засобу.

Захист картера Бронекс - вигідно та надійно

Замовляючи у нас захист на двигун свого автомобіля, ви отримуєте безліч вагомих переваг - в їх числі:

  • Індивідуальне проектування і підбір характеристик з урахуванням особливостей вашої машини - це допоможе зробити захист максимально ефективним
  • Гарантія на 10 тисяч км пробігу - ми відповідаємо за якість своєї роботи і впевнені, що наш захист буде надійним та довговічним.
  • Сервісний центр - наші фахівці повністю беруть на себе гарантійне і післягарантійне обслуговування захисту картера Бронекс.
  • Технічна підтримка - ми завжди готові вас проконсультувати з будь-яких питань, що стосуються підбору та встановлення захисту на моторний відсік вашої машини.
Сировина
Надійні матеріали -
високоміцна сталь з полімерним покриттям
Гарантія
Гарантія на 50 тис. км
пробігу автомобіля
Ціна
Доступна ціна
від виробника
menejervibertelegramfacebookphone