Статті

Як вберегти двигун від пошкоджень
10/11/21
Найчастіше необхідність захисту двигуна від механічних пошкоджень перед водієм коштує дуже гостро. Розглянемо як захистити двигун авто.
Захист двигуна від бруду
04/05/21

Дізнайтеся як захистити мотор від бруду, що летить знизу

Що таке гідроудар двигуна автомобіля
30/04/21

Як зрозуміти, що стався гідроудар і як попередити виникнення такої ситуації

Чи потрібен пластиковий захист двигуна?
14/04/21
Існує три види захисту картера - композитний, металевий і пластиковий. Розбираємося в актуальності використання останнього типу захисту.
Який захист картера краще? Докладний гайд по вибору захистів
12/06/20
Сучасні автомобілі можуть похвалитися високим показником надійності конструкції. Однак, незважаючи на це, транспортні засоби все ж мають «слабкі» місця. Одне з таких місць - двигун, а точніше, нижня його частина (картер), для забезпечення безпеки якої використовується захист двигуна картера. Саме про цю деталь, а також про особливості її вибору, і піде мова в нашій сьогоднішній статті.
"Чи потрібен захист двигуна?" - модне віяння або життєва необхідність?
06/03/20
Незважаючи на постійний розвиток технологій, якість вітчизняних доріг, як і раніше, залишає бажати кращого. Тому єдиний спосіб уберегти мотор від пошкоджень - установка захисту двигуна. Однак є ряд експертів-скептиків, які вважають, що монтаж такої деталі може завдати шкоди транспортному засобу. Так чи потрібен захист картера? В цьому ми і спробуємо сьогодні розібратися.
menejervibertelegramfacebookphone