Умови повернення

 1. Повернення товару

  1. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та / або поверненню відповідно до п.2. цієї Угоди.
  2. Товар не підлягає поверненню в таких випадках:
   • товар не підлягає поверненню згідно з додатком № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р М 172.
   • порушена цілісність індивідуальної упаковки;
   • на товар присутні сліди використання;
   • з моменту придбання товару минуло 14 діб;
   • порушена цілісність ярликів;
   • не збережені споживчі якості товару;
   • не збережено товарний вид товару;
   • закінчився гарантійний термін товару.
  3. При поверненні Товару, що поставляється в індивідуальній упаковці (упаковці виробника), Покупець зобов'язаний упакувати такий Товар додатково, зберігши вид Товару в індивідуальній упаковці. Продавець має право відмовити в прийомі повертаємого Товару, якщо він був запакований неналежним чином, внаслідок чого на ньому (на індивідуальній упаковці) залишилися сліди і/або пошкодження (в т.ч. виникають при його транспортуванні (подряпини, помятости, нанесення маркувань, додаткова фіксація скотчем вантажу і/або супровідних документів та ін.) - як Товар, товарний вигляд якого не збережено Покупцем.
  4. Якщо разом з Товаром Покупцеві було надано технічний паспорт, гарантійний талон або інший документ, вимоги Покупця розглядаються Продавцем тільки за умови надання зазначених документів.
  5. У разі повернення Покупцем товару в неналежній комплектації повернення Продавцем не береться і повертається Покупцю. При цьому при формуванні правильної комплектності повернення Покупець може повторно відправити товар до повернення Продавцю.
  6. Товар, що повертається, що комплектуються товарною накладною повинен бути висланий Покупцем або поштою за наступною адресою: вул. Балківська, 130
  7. Повернення Товару належної якості:
   1. Повернення Товару належної якості можливо у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.
   2. При відмові Покупця від Товару і дотриманні умов п.7.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару протягом 30 днів від дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненою Покупцем заявою на повернення. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти. У разі якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані або не надав для повернення грошових коштів всі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів.
   3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і зажадати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Товару.
  8. Повернення Товару неналежної якості:
   1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який є несправним і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення, кольорової гами від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та/або неможливості використання його за призначенням.
   2. Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.
   3. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються і не можуть бути підставою для повернення товару.
   4. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (ст. 13, п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).
  9. Відправлення товарів при поверненні здійснюється за рахунок Покупця.
  10. Покупець вважається проінформованим, що в разі недотримання вимог щодо оформлення повернення товару і внаслідок цього неприйняття товару до повернення Продавцем, Продавець не несе відповідальність за збереження і повернення товару перевізником Покупцю.
   1. При цьому Продавець гарантує, що про відмову в прийнятті товару повідомить Покупця протягом 2 (двох) робочих днів за вказаними Покупцем реквізитами при реєстрації на сайті або оформленні замовлення без реєстрації.
  11. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару поштовим переказом або шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти – гривня).
menejervibertelegramfacebookphone