Чи потрібен пластиковий захист на двигун?

Сьогодні мало у кого з автомобілістів виникають сумніви в необхідності установки захисту двигуна - більшість власників машин розуміють, що цей захід дозволить уберегти вузли моторного відсіку від механічних пошкоджень і позбавить від безлічі можливих неприємностей. Крім того, удосконалення такого типу обійдеться порівняно недорого - без сумнівів, воно завдасть фінансового бюджету набагато меншої шкоди, ніж, наприклад, ремонт або заміна масляного картера.

З огляду на високу затребуваність деталей подібного роду, не варто дивуватися, що на ринку вони представлені надзвичайно широко - виробники всіляких мастей пропонують свою продукцію, запевняючи, що їх товар найбільш ефективний і вигідний. При цьому багато власників авто вибирають захист із пластику - цей варіант найбільш доступний в плані ціни. Однак не варто приймати такі рішення, грунтуючись на рекламі - краще тверезо проаналізувати переваги і недоліки пластикових деталей, порівняти їх з виробами з інших матеріалів і вже тоді робити висновки.

Що собою являє картера двигуна?

Для початку слід зробити акцент на тому, що машина, яка їде по нерівній дорозі, путівцем або пересіченій місцевості, найчастіше досить вразлива до негативних впливів з боку зовнішніх чинників. Великий кругляк, уламок колоди, вибоїна або вибоїна - будь-яка з цих перешкод може завдати шкоди масляного картера і інших вузлів моторного відсіку. Сильний удар днищем нерідко стає причиною серйозної аварії - ліквідувати її наслідки буде нелегко. А якщо ви при цьому перебуваєте далеко за містом, виникає ще одна проблема - доведеться думати, як доставити машину, що вийшла з ладу на станцію техобслуговування.

захист двигуна з пластику

Однак є простий і ефективний засіб, що дозволяє всього цього уникнути - це захист двигуна, встановивши який, ви можете не турбуватися з приводу можливих перешкод на шляху. Деталь такого типу являє собою піддон, який встановлюється таким чином, щоб прикривати собою вузли моторного відсіку - при зіткненні з каменем або бордюром він приймає на себе всю ударну навантаження, завдяки чому важливі вузли залишаються неушкодженими. Простіше кажучи, це щит між двигуном вашої машини і джерелами можливої небезпеки.

Якими властивостями повинна володіти захист картера?

А тепер, виходячи з функціонального призначення захисту двигуна, спробуємо сформулювати основні властивості, якими щит повинен володіти, щоб ефективно виконувати свої завдання. З точки зору фахівців, перелік характеристик такого виробу повинен бути наступним:

  • висока міцність, що дозволяє без шкоди витримувати сильні удари;
  • стійкість до деформацій, що гарантує, що захист не зімне під навантаженням;
  • несприйнятливість до корозії, яка дозволить піддону нормально переносити перепади вологості і працювати в агресивному середовищі;
  • маленька маса, яка не створює додаткового навантаження на конструкцію і не створює перешкод для швидкісної їзди;
  • доступна ціна, завдяки якій установка захисту двигуна буде по кишені автомобілістів з будь-якими фінансовими можливостями.

Виходячи з перерахованих характеристик, можна зробити однозначний висновок, що металевий піддон набагато вигідніше, ніж пластиковий захист двигуна.

Чому захист з металу краще, ніж із пластику?

Отже, давайте докладніше розглянемо, чому пластик за своїми властивостями поступається металу, коли мова йде про виготовлення захисних піддонів. По-перше, пластик - крихкий матеріал, який легко ламається від сильного удару. А по-друге, захист двигуна з пластика дуже швидко зношується і приходить в непридатність.

пластиковий захист двигуна

Тому тим, хто хоче зробити свій автомобіль менш вразливим до ударів в області днища, варто звернути увагу на піддони від торгової марки Bronex - вони характеризуються всіма необхідними властивостями, що забезпечують функціональність і довговічність:

  1. Стійкість до ударних навантажень - ретельно протестований матеріал здатний протистояти сильним ударам, а наявність ребер жорсткості допомагає уникнути деформацій.
  2. Несприйнятливість до перепадів вологості - кожна деталь покрита герметичній антикорозійного оболонкою.
  3. Маленька маса - як відомо, алюмінієві сплави важать небагато, тому захист двигуна не створює серйозного навантаження на конструкцію.
  4. Зносостійкість - піддон з алюмінію здатний повноцінно виконувати всі покладені на нього завдання протягом тривалого терміну, витримуючи всі негативні зовнішні впливи.

Якщо ви дійсно хочете убезпечити вузли моторного відсіку, скористайтеся захистом Bronex - таке рішення буде найбільш ефективним!

menejervibertelegramfacebookphone