Як водій може вберегти двигун від пошкоджень

Найчастіше необхідність захисту двигуна від механічних пошкоджень перед водієм стоїть дуже гостро. Для вирішення цієї дилеми можна скористатися порадою досвідченого шофера або отримати корисні відомості вже з практики.

Для чого потрібний захист двигуна

Під час руху двигун може піддаватися різним деформаційним зношуванням. Складнощі виникають тоді, коли автомобіль з необережності виявляється всередині певного яру, ями або просто з'їжджає на узбіччя дороги. Та й «зустріч» на шляху з твердими предметами може спровокувати пошкодження.

Навіть проїжджаючи через трамвайні колії, цілком можна нашкодити цій системі. Та й відкрита кришка люка, що була недостатньо добре закріплена, може стати причиною, через яку двигун прийде в непридатність.

Щоб захист виправдав себе, потрібно довірити його монтаж перевіреним фахівцям та СТО. І тут важливо домогтися того, щоб аналогічний елемент закривав собою якомога більшу ділянку двигуна, особливо знизу. Адже днище є найбільш вразливою ділянкою, що зазнає сильного навантаження.

Що таке картер

До блоку двигуна надійно закріплений картер. Зазвичай ця деталь встановлена з бокової частини, причому фіксується силіконовою або гумовою спеціалізованою прокладкою. Корпус катера виконаний з металу, проте зустрічаються і пластмасові його аналоги, але значно рідше.

Картер на авто

Головним функціональним призначенням картера є забезпечення достатньої ємності для моторної олії. Крім цього, такий пристрій може бути основою для кріплення на поверхні різних деталей.

У разі відсутності належного захисту, піддон картера швидко стає непридатним навіть від удару звичайного каменю, який вилетів з-під колеса. І навіть якщо певні ділянки були деформовані, можна спробувати їх відновити. Для цього зливається вся моторна олія, проблемна ділянка знежирюється, після чого на неї наноситься невеликий шар пасти.

Захист машини знизу

Але ефективніший спосіб вберегти себе від неприємностей у дорозі – це вибір дієвого щитка знизу автомобіля. І тут вибір захисту двигуна має для водія велике значення. Вона повинна впоратися з покладеними на неї практичними функціями.

Звичайно, багато в чому вирішення питання про безпечне функціонування двигуна залежить від конкретного матеріалу, з якого виконується днище кузова автомобіля. Наша компанія пропонує якісний захист, виконанний зі сталі. У каталозі представлений захист моторного відсіку серії Standart та Premium.

Встановлення захисту Bronex

Додаткові складності під час руху виникають через недосконалість доріг у нашій країні. Адже опинитися в епіцентрі ям на дорозі – звичне явище для наших шоферів. Тому, щоб експлуатацію транспортного засобу без проведення капітального ремонту було продовжено на певний період, потрібно забезпечити двигун якісним захистом від зовнішнього негативного впливу.

Звичайно, прямий механічний удар по днищу кузова машини є його головним практичним ворогом. Але від нанесеного шару, а також від матеріалу, з якого він виконаний, у цій ситуації багато залежить. Можливо, він здатний витримати навіть потужний удар цегли.

Всі ці чинники вкотре наголошують на необхідності ретельного підходу до питання забезпечення належних умов для роботи двигуна та його картера. Від цього залежить не тільки функціональність окремої марки автомобіля, а й захист життя та здоров'я всіх пасажирів, що знаходяться всередині його салону. Адже ніхто не застрахований на трасі від непередбачених обставин.

Слід також простежити за тим, щоб установка якісного захисту двигуна була зроблена за технологічними нормами. Інакше виникають ризики її недостатньої ефективності на практиці. І в самий невідповідний момент щиток просто не впорається з усіма функціями, що покладені на нього, і дасть збій.

У будь-якому випадку, установка захисту двигуна — це дуже дієвий спосіб вберегти свою машину від швидкої поломки. Адже двигун є своєрідним «серцем» «залізного коня», від якого безпосередньо залежить його функціональність.

Однак, дискусія щодо вибору конкретного матеріалу для встановлення днища завжди залишається відкритою. І користувач сам повинен відповісти собі на питання про те, з якого компонента воно має бути виконане. Тут важливо врахувати ще індивідуальні фінансові можливості користувача, а також загальне уявлення про ступінь безпеки захисного покриття, що використовується для забезпечення належної роботи мотора.

menejervibertelegramfacebookphone